Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś chyba bardzo szuka dziury w całym. Sama jestem uczennicą tego liceum i myślę ze na codzień da się zauważyć jak dużo pracy wkłada w obydwie szkoly Pani Trzcinska-Staszczyk. Człowiek, który jest w stanie ogarnąć tyle rzeczy na raz to skarb, nie złodziej.
Pani Staszczyk najpierw była w PO, wtedy nie przeszkadzało jej zapraszać do szkoły polityków tej formacji. Potem gdy nie została radną miejską nagle wystapiła z PO i zwąchała się z PiS. Zatrudniła radnego miejskiego z PiS w swojej szkole, i wszem i wobec mowi że nic jej nikt nie zrobi bo Pi ją popiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety prawdą jest, że PiS ją popiera. Ona wszedzie chwali się, że PiS jej nic nie zrobi. Panie Godliński jak może Pan tolerować takie coś, ta baba będąc w PO pluła na Pana jak mogła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za edukację w Starostiwe odpowiada wicestarosta Godliński z PiS! zobaczymy czy coś zrobią z ta patologią... czy znowy będą ją kryli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie wezmę z tak dalece nieetycznej, cwanej, przebiegłej, zarozumiałej do granic, osoby !!!!!!!!!!!! 
 
Jej! Jacy wszyscy zadowoleni z tej szkoły.......... Widać że piszący powyższe słowa to "zaufany". Proszę dodać jeszcze pracowników szkoły, to obraz będzie kompletny w tym krzywym zwierciadle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Jeśli miarą zadowolenia jest ilość uczniów biorących korepetycje to oczywiście zgadza się......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to kolejny artykuł aby wskazać kogo będzie wymieniany przez pisiorów?
Człowieczku stuknij się jak jeszcze masz w co  Tutaj chodzi o zwykłą uczciwość o zdrowa konkurencję, o której się nie mówi. dwa etaty w jednym,niepubliczna szkoła w publicznej za jakie pieniądze, bo za subwencję nikt szkoły nie utrzyma j, nie opłaci mediów itd, mało tego nie zapłaci nauczycielom z karty, bo niby za co/księgowości,pomocy itd W innych szkołach rodzice musza to opłacić a tu kto na to wszystko daje???????.i przymyka oko????taka z rękawa pomoc publiczna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Staszczyk najpierw była w PO, wtedy nie przeszkadzało jej zapraszać do szkoły polityków tej formacji. Potem gdy nie została radną miejską nagle wystapiła z PO i zwąchała się z PiS. Zatrudniła radnego miejskiego z PiS w swojej szkole, i wszem i wobec mowi że nic jej nikt nie zrobi bo Pi ją popiera
Pożyjemy zobaczymy - młyny boskie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieczku stuknij się jak jeszcze masz w co  Tutaj chodzi o zwykłą uczciwość o zdrowa konkurencję, o której się nie mówi. dwa etaty w jednym,niepubliczna szkoła w publicznej za jakie pieniądze, bo za subwencję nikt szkoły nie utrzyma j, nie opłaci mediów itd, mało tego nie zapłaci nauczycielom z karty, bo niby za co/księgowości,pomocy itd W innych szkołach rodzice musza to opłacić a tu kto na to wszystko daje???????.i przymyka oko????taka z rękawa pomoc publiczna 
Człowieczek troszkę spłoszony nie myśli logicznie i pisze z błędami ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSTAW KRZYŻYK W ODPOWIEDNIEJ KRATCE! Czy w jednym budynku, bez fizycznego podziału, mogą funkcjonować 2 odrębne szkoły, finansowane na różnych zasadach i z różnych źródeł? [TAK] [NIE] Czy wolno obciążać finanse szkoły publicznej (L.O.) kosztami utrzymania (pomieszczenia, media, personel pomocniczy itp.) ponoszonymi na rzecz szkoły niepublicznej (Gim.)? [TAK] [NIE] Czy nie zachodzi tu przypadek wytworzenia układu korupcyjnego, gdy podwładny w L.O. jest pracodawcą swego dyrektora w Gimnazjum? [TAK] [NIE] Czy opisany sposób finansowania jednej z wielu puławskich szkół niepublicznych wyczerpuje definicję rażącego naruszenia zasad uczciwej konkurencji? [TAK] [NIE] Czy młodzież uczy się w warunkach zgodnych z normami higieny pracy gdy lekcje prowadzone są w piwnicach szkolnych? [TAK] [NIE] Czy likwidacja Biblioteki Pedagogicznej (filia bibl. woj.) skutkowała uzyskaniem dodatkowych pomieszczeń na potrzeby gimnazjum. Jakie były inne ważne powody likwidacji tego potrzebnego w środowisku ośrodka? [TAK] [NIE] Czy określone w KRS cele zakładanego Stowarzyszenia W. G. i L.O. im. ks. A. J. Czartoryskiego pozostają w zgodzie z faktyczną działalnością zarobkową w obszarze oświaty? [TAK] [NIE] Czy w świetle treści Statutu Stowarzyszenia jego członkiem, a zwłaszcza prezesem może być Pan Grzegorz Paciorek? [TAK] [NIE] Czy Statut Gimnazjum w aktualnym kształcie pozwala uznać je za szkołę publiczną? Czy w związku z przyznawaną przez władze miasta dotacją dla Gimnazjum, jest naliczany tzw. fundusz socjalny i czy naliczanie takiego funduszu ma charakter obligatoryjny? [TAK] [NIE] Czy wynagradzanie pracownika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego przez placówkę nadzorowaną (L.O.) jest praktyką właściwą? Czy dopuszczalne jest wykonywanie czynności kontrolnych przez tego pracownika wobec L.O.? [TAK] [NIE] Czy miały miejsce przypadki zajęć lekcyjnych prowadzonych w 2 odrębnych klasach przez 1 nauczyciela? [TAK] [NIE] Czy w odniesieniu do zjawiska tzw. zastępstw mamy do czynienia z pełną uznaniowością dyrekcji obydwu szkół, pozwalającą zapewnić dodatkowe zarobki wybranym, czy też obowiązują tu dające się udowodnić zasady minimalizacji strat w procesie dydaktycznym. [TAK] [NIE] Czy budzą niepokój i konieczność wyciągnięcia daleko idących wniosków następujące fakty: a) obniżający się w ostatnich latach poziom nauczania i pogarszające się wyniki klasyfikacji, [TAK] [NIE] b) pobieranie płatnych korepetycji jako zjawisko powszechne, [TAK] [NIE] c) oportunistyczne milczenie kierownictwa obydwu szkół na temat poważnych błędów systemowych, generowanych przez decyzje dotychczasowej administracji oświatowej wyższych szczebli (źle opracowane założenia programowe, rozbudowana do wymiarów absurdalnych biurokracja szkolna, powszechna testomania zamiast tradycyjnych i sprawdzonych meto oceny, niska a czasami skandalicznie zła jakość podręczników szkolnych, niedobór godzin dydaktycznych itd., itp.). [TAK] [NIE]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCĘ I JA TAK PRACOWAĆ ...kwalifikacje odpowiednie mam: lubię zagraniczne podróże, dobre jedzenie, łatwo się zaprzyjaźniam i i lubię koleżanki z "momentami" ... naprawdę CHCE TAK PRACOWAĆ I JA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrośnicy - lepiej siedzieć z założonymi rękami i nogami i czekać aż PIS..da......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc zazdrośnikiem jest każdy zatroskany o publiczne środki? Jak są wydatkowane, według jakiego klucza? Niech Pani prowadzi sobie szkołę płacąc czynsz za wynajem, media itd. Tylko wtedy skąd weźmie pieniądze, które tak lubi? Nauka dziecka nie będzie bezpłatna, starostwo nie będzie dojone przez prywatną placówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie combo to się może zdarzyć tylko w tym kraju, zgroza! Ja też zasuwam i biorę jedną pensję.Wstyd i najgorsze, że pani dyrektor nie widzi w tym nic złego! Jak dają to biorę, no nie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pamiętam jak przed wyborami samorządowymi w 2010r, kiedy pani dyrektor ubiegała się o fotel prezydenta Puław organizację "słynnego" marszu uczniów Czarta do Pałacu... Trzeba przyznać pani dyrektor ma pomysły... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładne rzeczy się dzieją w szkole mojego dziecka... Jako rodzic pytam na forum. Dlaczego Pani dyrektor pozwalała i pzowala, żeby nasze dzieci chodziły do prywatnego gabinetu dentystycznego poza terenem szkoły mimo, że gabinet stomatologiczny jest w szkole! I Dlaczego dziwnym trafem jest to gabinet znajomej Pani Dyrektor...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie na rozpoczęcie roku szkolnego zawsze były karteczki kolportowane przez szkołe żeby dzieci zapisywać do tego gabinetu poza szkolnego. Ciekawe dlaczego zawsze to był ten sam jeden gabinet...nie mam pytań... to jakiś układ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a kto był starostą jak powstawało gimnazjum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Bywa, że pracuję po 12–14 godzin. Jeśli mamy egzamin maturalny muszę wstać o godz. 3:30 nad ranem, żeby o godz. 5 otworzyć szkołę, a do domu wracam o godz. 19. Poza tym mam dwie rady pedagogiczne, podwójne uroczystości, dwa statuty, przygotowanie dokumentacji. To naprawdę nie jest jedna praca – tłumaczy dyrektor Trzcińska-Staszczyk.." Przecież to są KPINY!!!!!!!! Całą dokumentację przygotowuje w standardowym czasie pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam słowa Staszczykowej to pusty śmiech mnie ogarnia na tak durne tłumaczenie. Komu taki kit można wciskać? Rady pedagogiczne? - zgoda, Matury? - zgoda. Może czasem jakaś uroczystość? Niech jej będzie. Ale wszystko inne w ramach jednego czasu. Nie na darmo zamontowany został domofon w drzwiach gabinetu !!!!!!! Zawsze niewygodne zdąży się ukryć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to gabinet dentystyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te wasze szemrane komentarze to robi mi się niedobrze. Po prostu. Stek pomyj sfrustrowanych i zakompleksionych patriotów pisowskich. O ile mi wiadomo ,a moje dziecko już tę szkołę skończyło - to gimnazjum istnieje już szósty chyba rok. To teraz wszystkim szanownym się przypomnaiło? A wcześniej to się gęby nie miało? Teraz -anonimowi,ukryci , szczekający. Wstyd , masz odwagę to się pokaż ,ostatecznie oskarżenia są chyba dość poważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...